Warunki zamówienia

1. Klient zobowiązany jest w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia do opłacenia zamówienia. Płatność odbywa się przelewem, na konto podane w odpowiedzi na złożone zamówienie. Wysokość należności uzależniona jest od wartości złożonego zamówienia.

2. Przy Projekcie Indywidualnym opłata jest dzielona na koszt przygotowania projektu graficznego oraz koszt realizacji, przedstawiony Klientowi po wykonaniu projektu graficznego i na jego podstawie określony.

3. Przy Projekcie Gotowym koszt przygotowania projektu graficznego jest wliczony w cenę całkowitego zamówienia, którego płatność dzielona jest na dwie transze:
I. 60% wartości zamówienia – opłata dokonywana jest po otrzymaniu przez Klienta podsumowania zamówienia, przed rozpoczęciem procesu projektowego.
II. 40% wartości zamówienia – opłata dokonywana jest po otrzymaniu i zaakceptowaniu przez Klienta wizualizacji projektu, przed rozpoczęciem procesu realizacji.

4. Przy Projekcie Gotowym zamawianym w trybie ekspresowym „Realizacja Ekspresowa” opłata pobierana jest w całości i stanowi 100% wartości zamawianego towaru.

5. Przy Dodatkach Ślubnych koszt przygotowania projektu graficznego jest wliczony w cenę całkowitego zamówienia, której płatność dzielona jest na dwie transze:
I. 40% wartości zamawianego towaru – opłata dokonywana jest po otrzymaniu przez Klienta podsumowania zamówienia, przed rozpoczęciem procesu projektowego.
II. 60% wartości zamawianego towaru – opłata dokonywana jest po otrzymaniu i zaakceptowaniu przez Klienta wizualizacji projektu, przed rozpoczęciem procesu.

6. Opłacenie zamówienia jest równoznaczne z uruchomieniem procesu projektowego. W przypadku braku wpłaty pierwszej transzy, zamówienie zostaje anulowane.

7. Pozostałą część kwoty należnej za zamówiony towar Klient zobowiązuje się uiścić w ciągu 5 dni od momentu zaakceptowania projektu, który zostaje przesłany przez Soap Bubble drogą elektroniczną na adres Klienta wraz z rachunkiem i danymi do przelewu. W innym przypadku zamówienie zostaje anulowane.

8. W przypadku zamawiania Próbek Papeterii Ślubnej i Okolicznościowej, o których mowa w rozdz. V, Klient zobowiązany jest uiścić w ciągu 5 dni opłatę za zamówiony towar na konto podane na rachunku otrzymanym w odpowiedzi na złożone zamówienie. Próbki wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty w ciągu 5 dni roboczych.
Przewiń do góry
Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.