fbpx

Zaproszenia ślubne ze złoceniem

W naszej ofercie znajdziecie wiele oryginalnych zaproszeń, które wyróżniają się na tle tradycyjnych projektów. Jednymi z naszych ulubionych są zaproszenia ślubne pozłacane. Ich wyjątkowość wynika z połączenia dwóch równie istotnych elementów – unikalnego podejścia przy projektowaniu oraz profesjonalnego wykonania papeterii i jej wykończenia.
Złoto od dawna kojarzy się z luksusem i dobrą jakością, dlatego tak chętnie jest wykorzystywane we wszelkim wzornictwie. My prezentujemy Wam nasze koncepcje na wykorzystanie tego elementu w zaproszeniach ślubnych ze złoceniem.

Pozłacane detale w naszych projektach

Złocenia w zaproszeniach mogą być wykonane na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wykorzystanie techniki hot-stampingu, czyli wykonanie odpowiedniej indywidualnej matrycy, która to naniesie na karty zaproszeń połyskującą metaliczną folię dowolnego koloru (oprócz złotej może być także srebrna, miedziana czy rosegold). Błyszczące możemy wykonać zarówno Wasze imiona jak również inne elementy graficzne – monogramy, herby czy też tylko delikatne akcenty np. w postaci złotej ramki wokół treści zaproszenia. Drugą równie efektowną opcją, choć może nieco bardziej subtelną, jest pozłacanie ręczne. Wymaga ono dużo doświadczenia i umiejętności, jednak rezultat zniewalający – każde pojedyncze zaproszenie jest jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe. Złotko może zostać nałożone w postaci delikatnego „maźnięcia pędzlem“, czy uroczych drobinek stanowiących nienachalny akcent na zaproszeniu. Połyskujący dodatek folii można także z powodzeniem nanieść na koperty, nadając im w ten sposób niepowtarzalnego charakteru. Stają się one również doskonałą zapowiedzią znajdujących się wewnątrz zaproszeń.
Jeśli więc tak jak my jesteście wielbicielami wszelkiego rodzaju złotych detali, które stanowią idealne dopełnienie do kompozycji zaproszenia, zajrzyjcie do naszej oferty z pozłacanymi zaproszeniami ślubnymi.