fbpx

Tłoczone zaproszenia ślubne

W tym miejscu proponujemy Wam wyjątkowo interesujące, nietypowe zaproszenia ślubne – z wytłaczanymi motywami, czy to przy projektowaniu liter, czy też grafiki. Takie niebanalne zdobienie zaproszeń przy umiejętnie stworzonej grafice daje rewelacyjny efekt końcowy w postaci wgłębień na kartach, który z pewnością skradnie Wasze serca!

Charakterystyka tłoczonych zaproszeń

Do wykonania tłoczonych zaproszeń ślubnych niezbędne jest stworzenie indywidualnej matrycy, projektowanej zgodnie z układem liter i grafik, które będą podlegać tłoczeniu. To nowatorskie rozwiązanie wymaga papieru bardzo wysokiej gramatury – minimum 720g, ale im będzie ona większa (może być to nawet 1000g) tym docisk matrycy będzie mocniejszy, a co za tym idzie – tłoczenia będą bardziej wyraźne i głębsze. Z uwagi na specyfikę wytwarzania takiej papeterii ślubnej, jej produkcja zajmuje nieco więcej czasu, jednak zdecydowanie warto poczekać na finalne dzieło.
Wytłaczane litery i wzory na kartach sprawiają, że zaproszenia ślubne zyskują na delikatności i elegancji, jak również stają się zapowiedzią wyjątkowej uroczystości. Korzystając z tej techniki druku możecie skupić się na dowolnym motywie przewodnim.
Prezentowane unikatowe zaproszenia wykorzystujące tłoczenie jako element zdobienia, z pewnością okażą się wspaniałą pamiątką dla gości jak również dla Was samych, dlatego nie zapomnijcie zamówić również jednego zestawu dla siebie 🙂
Jeżeli nie znajdziecie wśród naszej oferty stylistyki zaproszeń, która by Wam przypadła do gustu pamiętajcie, że możemy stworzyć również wzór uwzględniający tłoczenia zaprojektowany indywidualnie dla Was, dopasowując go do Waszych upodobań i charakteru oraz oczekiwań względem wymarzonych zaproszeń ślubnych!