fbpx

Team

Soap Bubble to pracownia artystyczna założona przez młodych, kreatywnych ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się grafiką i rysunkiem, odnosząc przy tym mniejsze i większe sukcesy. Miłośnicy dobrego wzornictwa, połączonego z nieszablonowym podejściem do tematu. Perfekcjoniści w każdym calu.

Papeteria, która wychodzi spod naszych rąk, to luksusowy produkt. Wszystkie ilustracje i grafiki tworzymy sami, co pozwala na dużo swobody w kreowaniu, a Wam daje pewność, że będzie ona unikalna i spełni Wasze oczekiwania. Dobry projekt graficzny jest dla nas tak samo ważny jak jakość jego realizacji. Przy produkcji korzystamy z najwyższej klasy maszyn oraz papierów, uszlachetniając je dodatkowo foliami dla otrzymania najlepszego efektu wizualnego. Papeteria składana oraz zdobiona jest przez nas ręcznie, a każde zamówienie traktowane indywidualnie. Właśnie dlatego przygotowana jest z taką starannością.

Aleksandra

 

Koordynuje pracę całego zespołu, jest głównym projektantem, grafikiem i autorką zdjęć papeterii, odpowiedzialna także za social media i stronę wizualną marki.

Paweł

 

Spod jego rąk wychodzą piękne, personalizowane ilustracje, których używamy przy projektach papeterii, grafik, rysownik, digital painter.

Gosia

 

Odpowiedzialna za grafikę, projekty elementów papeterii oraz personalizację i przygotowanie materiałów do druku, autorka niektórych ilustracji.

Magda

 

Złote ręce zespołu, z niezwykłą precyzją przenosi pomysły projektantów na papier, odpowiedzialna za kompletowanie, skład i zdobienie papeterii oraz kontrolę jakości.

Ola

 

Kontaktuje się z Wami, organizuje pracę nad zamówieniami oraz czuwa nad ich prawidłowym przebiegiem.