fbpx

Próbki

JAK ZAMAWIAĆ?

Wiemy jak ważna jest jakość i dokładamy wszelkich starań, by była na najwyższym poziomie. Jeśli chcecie się o tym przekonać i ocenić na żywo naszą papeterię, polecamy zamówić próbki zaproszeń. Próbki sprzedajemy wraz z możliwymi dostępnymi wkładkami oraz zdobieniami, w formie w  jakiej zostały pierwotnie zaprojektowane. Jest możliwość zamówienia maksymalnie trzech próbek.

  • Próbka zaproszenia z kolekcji CLASSY – cena 25-30 zł/ szt.
  • Próbka zaproszenia z kolekcji STYLISH – cena 30-45 zł/ szt.
  • Próbka zaproszenia z kolekcji PREMIUM – cena 45-75 zł/ szt.
  • Do zamówienia doliczana jest przesyłka kurierska – cena 25 zł.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.


Przeczytałam/-em treść Regulaminu znajdującego się na stronie www.soapbubble.pl w zakładce REGULAMIN i w pełni akceptuję jego treść, warunki oraz ceny świadczonych usług.

Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Czernia prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SODA STUDIO projektowanie graficzne Aleksandra Czernia ul. Sienkiewicza 106/2, 50-348 Wrocław. Informuję, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Regulaminie. Dane osobowe podane przez Państwa, będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usług związanych z przygotowaniem papeterii okolicznościowej, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: kontakt@soapbubble.pl.