fbpx

Zaproszenia ślubne personalizowane – Projekt indywidualny

Tworzony specjalnie dla Was i dopasowany do stylistyki Waszego ślubu


REZERWACJE SEZON 2023

Od sierpnia 2022 r. rusza lista rezerwacji na SEZON ŚLUBNY 2023 na realizację projektów indywidualnych oraz projektów z gotowych kolekcji zaproszeń ślubnych, dodatków ślubnych oraz save the date.

W celu rezerwacji terminu prosimy o konatkt mailowy: kontakt@soapbubble.pl


PROJEKTY INDYWIDUALNE

Przed rozpoczęciem współpracy chcemy poznać Wasze inspiracje, charakter uroczystości, motyw przewodni, by stworzyć papeterię idealnie dopasowaną i spełniającą Wasze oczekiwania. Każdemu projektowi poświęcamy dużą ilość czasu dobierając paletę kolorystyczną oraz fonty, malując ilustracje i dbając o ogólną kompozycję całości. Dobry projekt graficzny to podstawa, jednak to jakość jego realizacji jest dopełnieniem całości. Dopiero wtedy powstaje piękny produkt. Konsekwentnie trzymamy się tej zasady.

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na projekty indywidualne na rok 2022. Ilość projektów, jaką wykonujemy na dany rok jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie i rezerwację terminu. W kolejnym etapie istnieje możliwość wykonania dodatków ślubnych w stylistyce zamówionych przez Was zaproszeń.

PROJEKT INDYWIDUALNY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH

Zamówienie obejmuje usługę wykonania jednego projektu graficznego zaproszenia wraz z wkładkami (rsvp/ hotel/ nocleg/ prezenty/ zdjęcie) i kopertą oraz wizualizację tego projektu.
CENA 1200 zł

Dodatkowe projekty personalizowane, o które można poszerzyć zamówienie:

ILUSTRACJA – odręcznie rysowana / malowana, przedstawiająca np. miejsce ceremonii, przyjęcia weselnego, miejsca zaręczyn, symbol miejsca etc.
CENA 500 – 1000 zł

MAPA DOJAZDU – odręcznie rysowana, przedstawiająca trasę dojazdu.
CENA 350 – 500 zł

PIECZĘĆ LAKOWA – projekt i wykonanie pieczęci do stempli lakowych (pieczęć jest wysyłana na własność).
CENA 350 zł

W cenę powyższych projektów wliczone są poprawki dotyczące zmian takich jak: kolor, font, drobne korekty graficzne.

Po wykonaniu projektu indywidualnego następuje szczegółowa wycena realizacji zaproszeń wg cennika.
Jak zamawiać zaproszenia?


PROJEKT INDYWIDUALNY DODATKÓW ŚLUBNYCH

Zamówienie obejmuje usługę wykonania jednego projektu graficznego dodatków ślubnych, współgrających ze stylistyką zaproszenia.
W cenę wliczone są poprawki dotyczące zmian takich jak: drobne korekty graficzne.
CENA 1200 zł

  • Przy opcji dodatków z gotowych kolekcji przygotowanie projektu wiąże się z opłatą 450 zł.
  • Dla osób, które zamawiały projekt indywidualny zaproszeń ślubnych na przygotowanie indywidualnego projektu dodatków ślubnych przyznajemy rabat 25%.

Po wykonaniu projektu indywidualnego następuje szczegółowa wycena realizacji dodatków wg cennika.
Jak zamawiać dodatki?


PROJEKT INDYWIDUALNY SAVE THE DATE

Zamówienie obejmuje usługę wykonania jednego projektu graficznego karty save the date wraz z kopertą oraz wizualizację tego projektu.
W cenę wliczone są poprawki dotyczące zmian takich jak:  drobne korekty graficzne.
CENA 600 zł

Po wykonaniu projektu indywidualnego następuje szczegółowa wycena realizacji save the date wg cennika.
Jak zamawiać save the date?


  • Cena projektu indywidualnego jest ceną wykonania usługi graficznej i nie jest odliczana od kosztów realizacji tego projektu.
  • W przypadku, gdy projekt nie zostanie przekazany do realizacji, poniesione koszty projektu indywidualnego nie są zwracane.
  • Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
  • Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  • Powyższy cennik obowiązuje do 31.12.2022 r.

Zaproszenia ślubne na zamówienie

Przy tworzeniu naszych projektów zaproszeń zawsze staramy się mieć na względzie najróżniejsze potrzeby par młodych i ich różny gust, zachowując przy tym nasz autorski styl. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w naszej ofercie może zabraknąć kolekcji, która pasowałaby do Waszej koncepcji papeterii. Dlatego dajemy Wam możliwość zrealizowania indywidualnego projektu zaproszenia ślubnego na zamówienie. Podczas projektowania sugerujemy się przede wszystkim Waszymi pomysłami i staramy się jak najlepiej przełożyć je na projekt, tak aby finalny efekt w 100% spełnił Wasze oczekiwania, a zaproszenia które trafią w Wasze ręce, były tymi wymarzonymi.

Chęć wykonania projektu indywidualnego najlepiej zgłaszać jak najwcześniej, gdyż liczba wykonywanych projektów w każdym sezonie jest ograniczona. Składając zamówienie, przede wszystkim, musicie określić stylistykę ślubu i zarysować koncepcję wymarzonej papeterii. Jeszcze przed rozpoczęciem prac potrzebujemy od Was garści informacji, aby jak najlepiej dopasować papeterię do Waszej wizji. Pomocne będzie więc określenie charakteru całej uroczystości (być może planujecie ślub w plenerze, ogrodzie lub okazałym pałacu?), palety barw nawiązującej do wystroju sali lub Waszych ulubionych kolorów, ewentualnego motywu przewodniego, stylistyki grafik czy preferowanej typografii. Do tych wszystkich informacji najlepiej jest dołączyć inspiracje w formie zdjęć, np. dekoracji, palety kolorystycznej, wnętrza sali weselnej czy bukietu ślubnego.
Zaproszenia ślubne personalizowane powstają na podstawie Waszych pomysłów przy pomocy naszych umiejętności i doświadczenia, dlatego zawsze staramy się Wam doradzić na każdym etapie i w każdej kwestii – projektowej, estetycznej i stylistycznej.
Decydując się na projekt na zamówienie dodacie swojej uroczystości ślubnej jeszcze więcej osobistego charakteru i stylu, a wspomnienia z nią związane będą tym bardziej niezapomniane.