Zaproszenia ślubne personalizowane – Projekt indywidualny

Tworzony specjalnie dla Was i dopasowany do stylistyki Waszego ślubu


Przed rozpoczęciem współpracy chcemy poznać Wasze inspiracje, charakter uroczystości, motyw przewodni, by stworzyć papeterię idealnie dopasowaną i spełniającą Wasze oczekiwania. Każdemu projektowi poświęcamy dużą ilość czasu dobierając paletę kolorystyczną oraz fonty, malując ilustracje i dbając o ogólną kompozycję całości. Dobry projekt graficzny to podstawa, jednak to jakość jego realizacji jest dopełnieniem całości. Dopiero wtedy powstaje piękny produkt. Konsekwentnie trzymamy się tej zasady.

PROJEKT INDYWIDUALNY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH

Przyjmujemy rezerwacje na rok 2020 oraz 2021

Informujemy o utworzeniu listy rezerwacji na projekt indywidualny zaproszeń ślubnych, gdyż ilość projektów, jaką wykonujemy na dany rok jest ograniczona. W związku z tym zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie i rezerwację terminu. W kolejnym etapie istnieje możliwość wykonania dodatków ślubnych w stylistyce zamówionych przez Was zaproszeń. Lista rezerwacji na projekt indywidualny na rok 2020 jest wciąż otwarta. W związku z dużym zainteresowaniem, przyjmujemy również zamówienia na projekt indywidulany zaproszeń na rok 2021.

Zamówienie obejmuje usługę wykonania jednego projektu graficznego zaproszenia wraz z wkładkami (rsvp/ hotel/ nocleg/ prezenty/ zdjęcie) i kopertą oraz wizualizację tego projektu.
W cenę wliczone są poprawki dotyczące zmian takich jak: kolor, font, drobne korekty graficzne.
CENA 450 zł

W przypadku chęci zamówienia wkładki „mapki dojazdu” do zaproszenia doliczana jest usługa wykonania projektu graficznego mapy.
W cenę wliczone są poprawki dotyczące zmian takich jak: kolor, font, drobne korekty graficzne.
CENA 150 zł

Po wykonaniu projektu indywidualnego następuje szczegółowa wycena realizacji zaproszeń wg cennika.
Jak zamawiać zaproszenia?


PROJEKT INDYWIDUALNY DODATKÓW ŚLUBNYCH
Zamówienie obejmuje usługę wykonania jednego projektu graficznego dodatków ślubnych, współgrających ze stylistyką zaproszenia.
W cenę wliczone są poprawki dotyczące zmian takich jak: drobne korekty graficzne.
CENA 150 zł

Po wykonaniu projektu indywidualnego następuje szczegółowa wycena realizacji dodatków wg cennika.
Jak zamawiać dodatki?


PROJEKT INDYWIDUALNY SAVE THE DATE
Zamówienie obejmuje usługę wykonania jednego projektu graficznego karty save the date wraz z kopertą oraz wizualizację tego projektu.
W cenę wliczone są poprawki dotyczące zmian takich jak:  drobne korekty graficzne.
CENA 250 zł

Po wykonaniu projektu indywidualnego następuje szczegółowa wycena realizacji save the date wg cennika.
Jak zamawiać save the date?


  • Cena projektu indywidualnego jest ceną wykonania usługi graficznej i nie jest odliczana od kosztów realizacji tego projektu.
  • W przypadku, gdy projekt nie zostanie przekazany do realizacji, poniesione koszty projektu indywidualnego nie są zwracane.
  • Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
  • Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  • Powyższy cennik obowiązuje do 31.12.2019 r.

Przy tworzeniu naszych projektów zaproszeń zawsze staramy się mieć na względzie najróżniejsze potrzeby par młodych i ich różny gust, zachowując przy tym nasz autorski styl. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w naszej ofercie może zabraknąć kolekcji, która pasowałaby do Waszej koncepcji papeterii. Dlatego dajemy Wam możliwość zrealizowania indywidualnego projektu zaproszenia ślubnego na zamówienie. Podczas projektowania sugerujemy się przede wszystkim Waszymi pomysłami i staramy się jak najlepiej przełożyć je na projekt, tak aby finalny efekt w 100% spełnił Wasze oczekiwania, a zaproszenia które trafią w Wasze ręce, były tymi wymarzonymi.

Zaproszenia ślubne na zamówienie

Chęć wykonania projektu indywidualnego najlepiej zgłaszać jak najwcześniej, gdyż liczba wykonywanych projektów w każdym sezonie jest ograniczona. Składając zamówienie, przede wszystkim, musicie określić stylistykę ślubu i zarysować koncepcję wymarzonej papeterii. Jeszcze przed rozpoczęciem prac potrzebujemy od Was garści informacji, aby jak najlepiej dopasować papeterię do Waszej wizji. Pomocne będzie więc określenie charakteru całej uroczystości (być może planujecie ślub w plenerze, ogrodzie lub okazałym pałacu?), palety barw nawiązującej do wystroju sali lub Waszych ulubionych kolorów, ewentualnego motywu przewodniego, stylistyki grafik czy preferowanej typografii. Do tych wszystkich informacji najlepiej jest dołączyć inspiracje w formie zdjęć, np. dekoracji, palety kolorystycznej, wnętrza sali weselnej czy bukietu ślubnego.
Zaproszenia ślubne personalizowane powstają na podstawie Waszych pomysłów przy pomocy naszych umiejętności i doświadczenia, dlatego zawsze staramy się Wam doradzić na każdym etapie i w każdej kwestii – projektowej, estetycznej i stylistycznej.
Decydując się na projekt na zamówienie dodacie swojej uroczystości ślubnej jeszcze więcej osobistego charakteru i stylu, a wspomnienia z nią związane będą tym bardziej niezapomniane.