fbpx

Nowoczesne zaproszenia ślubne

Sam ślub kojarzy nam się przede wszystkim z tradycją i utartymi schematami, których powinniśmy się trzymać przy jego organizacji. Jednak wcale nie musi tak być! A przynajmniej nie w przypadku zaproszeń ślubnych. Przeglądając tę kategorię kolekcji zobaczycie, że nawet w tak, wydawałoby się, znanym i oczywistym aspekcie ślubu, jakim są zaproszenia, odkryjecie zupełnie nowe oblicze i możliwości projektowania, o jakich mogliście wcześniej nie mieć pojęcia. Pozostawcie więc tradycyjne podejście do ślubu tylko w kontekście białej sukni i długiego welona, a dajcie się ponieść nowoczesnym trendom w wyborze Waszego wymarzonego zaproszenia na ślub!

Współczesne wzory zaproszeń ślubnych

Zaproszenia, które dla Was projektujemy i wykonujemy, charakteryzują się unikalnymi wzorami i nieprzeciętnym zdobnictwem. Wszystkie elementy składowe wykonujemy z wysokiej jakości materiałów jak również korzystamy z najnowocześniejszych metod drukowania. Znajdziecie więc kolekcje z zastosowaniem takich technik jak hot-stamping, tłoczenia czy kaszerowane krawędzie. Obok nich nie sposób nie wspomnieć o jednym z najciekawszych rozwiązań, jakie oferujemy – są to koperty handmade. Ręcznie przycinane, składane i zdobione specjalnie dla Was, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują koperty z transparentnego papieru, które tworzą cudowne zestawienie z delikatnymi tasiemkami oraz pieczęciami lakowymi.
Nowoczesne zaproszenia nie boją się odważnej kolorystyki – głęboka czerń, ciemny granat, czy intensywna czerwień doskonale sprawdza się w towarzystwie błyszczących złotych folii. Z drugiej strony uwielbiamy również korzystać z niestandardowych papierów – czerpanych czy fakturowanych (w połączeniu ze złotymi akcentami – idealnie!).
Jeżeli nie boicie się odważnych połączeń, a w swoich zaproszeniach chcecie zastosować nieco nowatorskich rozwiązań, zapoznajcie się ze wzorami zaproszeń z tej kategorii!