Czy jesteście w trakcie poszukiwań zaproszeń ślubnych? Mamy dla Was wiosenną PROMOCJĘ! W dniach 13, 14, 15, 16 kwietnia 2019 czeka na Was aż -15% rabatu na zaproszenia ślubne z naszych kolekcji! Wystarczy wybrać wzór zaproszenia, który przypadł Wam do gustu, wypełnić Formularz Zamówienia Zaproszeń  (przejdź do formularza) do dnia 16.04.2019 r. do godziny 24.00 …i gotowe! (uwaga, do złożenia zamówienia nie potrzebujemy listy gości, a jedynie ilość sztuk zaproszeń i ich treść). Pamiętajcie, że zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszeń. Czyli kto pierwszy, ten lepszy! Jeśli zależy Wam na czasie,  prosimy wziąć to pod uwagę. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało!

Promocja dotyczy wszystkich kolekcji zaproszeń ślubnych (wg projektu gotowego).


REGULAMIN PROMOCJI „WIOSNA 2019”

 1. Organizatorem promocji „WIOSNA 2019” jest Soap Bubble – Luksusowa Papeteria Ślubna, zwana dalej Organizatorem.
 2. Promocja dotyczy wszystkich kolekcji zaproszeń prezentowanych w na stronie: soapbubble.pl
 3. Promocja dotyczy przyznania upustu od cen podanych na stronie soapbubble.pl w galeriach poszczególnych kolekcji zaproszeń. Upusty przyznawane są w wysokości: -15% od cen zaproszeń z wszystkich wzorów kolekcji: STANDARD, STYLISH, PREMIUM.
 4. Promocja dotyczy wszystkich osób, które w dniach od 13.04.2019 r. do 16.04.2019 r. złożą zamówienie na wybrany wzór zaproszeń, wypełniając Formularz Zamówienia Zaproszeń, znajdujący się na stronie w zakładce „JAK ZAMAWIAĆ / ZAPROSZENIA..
 5. Promocja dotyczy zamówień składanych na ilość zaproszeń nie mniejszą niż 30 sztuk.
 6. Promocja dotyczy zamówień na minimalną kwotę 500,00 zł brutto.
 7. Promocja nie dotyczy usług graficznych oferowanych przez Organizatora.
 8. Promocja nie dotyczy kosztów przesyłki.
 9. Realizacja zamówień przez Organizatora przebiega według terminów podanych na stronie soapbubble.pl w zakładce „JAK ZAMAWIAĆ / ZAPROSZENIA”.
 10. Uczestnictwo w promocji jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz regulaminu SOAP BUBBLE, znajdującego się na stronie soapbubble.pl w zakładce „REGULAMIN”.
 11. Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami, rabatami oraz upustami dotyczącymi zaproszeń realizowanych przez Organizatora.
 12. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej umowie zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.