fbpx

save the date -20%

w dniach 20-25 września 2019 na wszystkie wzory save the date

W dniach 20 – 25 września 2019 mamy dla Was fantastyczną promocję! Czeka na Was aż -20% rabatu od podanych powyżej cen na wszystkie kolekcje save the date! Wystarczy wybrać wzór karty, który przypadł Wam do gustu, wypełnić Formularz Zamówienia Zaproszeń  (przejdź do formularza) do dnia 25.09.2019 r. do godziny 24.00 (do złożenia zamówienia nie potrzebujemy listy gości, a jedynie ilość sztuk save the date i treść). I gotowe! Możecie już wtedy czekać na swoje wymarzone karty, które poinformują gości o Waszej Dacie! Pamiętajcie, że zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszeń. Jeśli zależy Wam na czasie,  prosimy wziąć to pod uwagę. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało!


REGULAMIN PROMOCJI „SAVE THE DATE -20%”

 1. Organizatorem promocji „SAVE THE DATE -20%” jest Soap Bubble – Luksusowa Papeteria Ślubna, zwana dalej Organizatorem.
 2. Promocja dotyczy wszystkich kolekcji save the date prezentowanych w na stronie: soapbubble.pl oraz social mediach (instagram, facebook)
 3. Promocja dotyczy przyznania upustu -20% od cen podanych na stronie soapbubble.pl lub w ofercie przesyłanej mailowo.
 4. Promocja dotyczy wszystkich osób, które w dniach od 20.09.2019 r. do 25.09.2019 r. do godziny 24.00 złożą zamówienie na wybrany wzór kart save the date, wypełniając Formularz ZamówieniaSave the Date, znajdujący się na stronie w zakładce „JAK ZAMAWIAĆ / SAVE THE DATE”.
 5. Promocja dotyczy zamówień składanych na ilość zaproszeń nie mniejszą niż 30 sztuk.
 6. Promocja dotyczy zamówień na minimalną kwotę 500,00 zł brutto.
 7. Promocja nie dotyczy usług graficznych oferowanych przez Organizatora.
 8. Promocja nie dotyczy kosztów przesyłki.
 9. Realizacja zamówień przez Organizatora przebiega według terminów podanych na stronie soapbubble.pl w zakładce „JAK ZAMAWIAĆ / SAVE THE DATE”.
 10. Uczestnictwo w promocji jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz regulaminu SOAP BUBBLE, znajdującego się na stronie soapbubble.pl w zakładce „REGULAMIN”.
 11. Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami, rabatami oraz upustami dotyczącymi zaproszeń realizowanych przez Organizatora.
 12. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej umowie zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.