formularz zamówienia

ZAPROSZENIA

Prosimy o bardzo dokładne wypełnienie formularza. Prosimy zwrócić uwagę na poprawność przesyłanego tekstu (przecinki, kropki, wielkie litery itp.). Przesłane treści nie są przez nas poprawiane. Po zaprojektowaniu zaproszenia i naniesieniu tekstu projekt jest przesyłany do akceptacji. Brak błędów i literówek w tekście pozwoli nam uniknąć poprawek i przyspieszy realizację Waszego zamówienia.

dokładna nazwa, miejscowość

dokładna nazwa, miejscowość, przy projekcie indywidualnym adres strony internetowej

Pamiętaj, że ilość zaproszeń jest przeważnie o połowę mniejsza niż liczba gości - parom wręczamy jedno zaproszenie. Młodzieży powyżej 18 roku życia wręczamy osobne zaproszenie. Warto także zamówić kilka zapasowych sztuk na „wszelki wypadek” oraz pamiątkowe zaproszenie.
Jeśli zamawiasz dodatkowe wersje językowe, ich ilość podaj w kolejnym polu "ILOŚĆ ZAPROSZEŃ (dodatkowa wersja językowa)".
Zamówienia realizujemy: wg PROJEKTU GOTOWEGO od min. ilości 30 szt. / wg PROJEKTU INDYWIDUALNEGO od min. ilości 50 szt.
Uwaga! Soap Bubble nie wykonuje dodruków po zrealizowaniu zamówienia. Prosimy składać przemyślane zamówienia, uwzględniające zapasowe sztuki.

Wypełnij, jeśli zamawiasz dodatkową wersję językową.

Wypełnij, jeśli zamawiasz dodatkową wersję językową.


PROJEKT INDYWIDUALNY

Wypełnij, jeśli zamawiasz nowy wzór zaproszenia.

Opisz, jak powinno wyglądać Wasze wymarzone zaproszenie. Na maila prześlij nam inspiracje - zdjęcia, grafiki, paletę kolorów, zdjęcie bukietu, dodatków itp. Możesz także napisać nam, które z prezentowanych w naszej galerii zaproszeń przypadły Wam do gustu. To wszystko pozwoli nam ustalić stylistykę Waszego zaproszenia.


PROJEKT GOTOWY

Wypełnij, jeśli zamawiasz gotowy wzór zaproszenia, prezentowany w galerii na stronie głównej.

Podaj link do kolekcji zaproszeń, które wybraliście.

Wypełnij tylko w przypadku, jeśli chcecie zmodyfikować gotowy projekt za dodatkową opłatą. Napisz, co chcielibyście zmienić.

Istnieje możliwość przyspieszenia procesu zamówienia. Opcja jest możliwa wyłącznie dla GOTOWYCH PROJEKTÓW zamieszczonych w galerii na stronie głównej. Proces projektowy + realizacja zostaje skrócony standardowo do 10 dni roboczych (w sezonie termin ten może zostać wydłużony do 15 dni roboczych). Wartość zamówienia zwiększona jest w tym wypadku o 25% i opłata pobierana jest z góry za całe zamówienie, by przyspieszyć proces realizacji.

Zaznacz w przypadku wybrania tej opcji.


DODATKOWE USŁUGI

Opcje dodatkowo płatne, wycena w cenniku zaproszeń - zobacz cennik

czyli wypisanie na zaproszeniach imion i nazwisk gości.

czyli wypisanie na kopertach imion i nazwisk gości lub pełnego adresu.

Zaproszenia wraz z dodatkowymi elementami (wkładki i zdobienia) standardowo zostają wysłane jako osobne elementy, do samodzielnego skompletowania. Istnieje możliwość zamówienia usługi kompleksowego złożenia wszystkich elementów za dodatkową opłatą (personalizowane zaproszenia zostają skompletowane z odpowiednimi wkładkami, zaproszenia zostają przewiązane sznureczkami/tasiemkami, koperty zostają oklejone naklejkami z logo/adresowymi).


DODATKOWE ZDOBIENIA

Opcje dodatkowo płatne, wycena w cenniku zaproszeń - zobacz cennik

Wypełnij, jeśli zamawiasz. Podaj treść wkładek.

Wypełnij, jeśli zamawiasz. Podaj ilość wkładek.

Wypełnij, jeśli zamawiasz. Podaj treść wkładek.

Wypełnij, jeśli zamawiasz. Podaj ilość wkładek.

Wypełnij, jeśli zamawiasz. Podaj link z Google Maps do trasy kościół/ urząd stanu cywilnego - sala weselna. Jeśli zamawiasz dodatkowe wersje językowe zaproszenia, podaj nazwy obcojęzyczne miejsc, nagłówka 'MAPA', etc.

Wypełnij, jeśli zamawiasz. Podaj ilość wkładek.

Wypełnij, jeśli zamawiasz inną wkładkę do zaproszenia.

Wypełnij, jeśli zamawiasz inną wkładkę do zaproszenia. Podaj ilość wkładek.

Napisz, jeśli chcesz dodać jeszcze jakieś informacje.

CHRONIMY WASZĄ PRYWATNOŚĆ

SOAP BUBBLE zastrzega sobie prawo do publikowania wszystkich swoich projektów i ich realizacji. Dbając o prywatność, chronimy Wasze dane osobowe. Na prezentowanych w naszej galerii zdjęciach nigdy nie upubliczniamy podanych przez Was numerów telefonów, adresów mailowych oraz pocztowych. Jeśli chcecie, aby także inne dane personalne nie były upublicznione, prosimy o wypisanie.


DANE DO WYSYŁKI


DANE ROZLICZENIOWE

W przypadku, gdy dane do faktury różnią się od danych do wysyłki, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Pomóż nam ulepszać naszą stronę - oceń formularz w skali od 1-6 i napisz jakie masz uwagi 🙂

Ładnie prosimy - podzielcie się z nami infromacją, skąd wiecie o naszej pracowni.


Przeczytałam/-em treść Regulaminu znajdującego się na stronie www.soapbubble.pl w zakładce REGULAMIN i w pełni akceptuję jego treść, warunki oraz ceny świadczonych usług.

Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Czernia prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SODA STUDIO projektowanie graficzne Aleksandra Czernia ul. Sienkiewicza 106/2, 50-348 Wrocław. Informuję, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Regulaminie. Dane osobowe podane przez Państwa, będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usług związanych z przygotowaniem papeterii okolicznościowej, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: kontakt@soapbubble.pl.