fbpx

formularz zamówienia

SAVE THE DATE

Prosimy o bardzo dokładne wypełnienie formularza. Prosimy zwrócić uwagę na poprawność przesyłanego tekstu (przecinki, kropki, wielkie litery itp.). Przesłane treści nie są przez nas poprawiane. Po zaprojektowaniu save the date i naniesieniu tekstu projekt jest przesyłany do akceptacji. Brak błędów i literówek w tekście pozwoli nam uniknąć poprawek i przyspieszy realizację Waszego zamówienia.

Jeśli chcesz zamieścić dodatkowy tekst na save the date, wpisz go poniżej.

Pamiętaj, że warto zamówić kilka zapasowych sztuk na „wszelki wypadek” oraz pamiątkowe save the date.
Jeśli zamawiasz dodatkowe wersje językowe, podaj rozkład ilościowy.
Zamówienia realizujemy: wg PROJEKTU GOTOWEGO i WZOROWANEGO od min. ilości 30 szt. / wg PROJEKTU INDYWIDUALNEGO od min. ilości 50 szt.
Uwaga! Soap Bubble nie wykonuje dodruków po zrealizowaniu zamówienia. Prosimy składać przemyślane zamówienia, uwzględniające zapasowe sztuki.

Informujemy, że koszt pracy graficznej nad projektem indywidualnym save the date wynosi 250 zł, a nad projektem wzorowanym 150 zł. Wykonanie projektu wg istniejącego wzoru save the date (tzw. projekt gotowy) jest bezpłatne (dopytaj nasz zespół o istniejące wzory save the date).

W przypadku projektu indywidualnego opisz, jak powinno wyglądać Wasze wymarzone save the date.
W przypadku projektu wzorowanego/ gotowego podaj link do kolekcji, którą wybraliście.


DODATKOWE USŁUGI

Opcje dodatkowo płatne, wycena w cenniku zaproszeń - zobacz cennik

czyli wypisanie na kopertach imion i nazwisk gości lub adresu doręczenia.

Papeteria wraz z dodatkowymi elementami standardowo zostaje wysłana jako osobne elementy, do samodzielnego skompletowania. Istnieje możliwość zamówienia usługi kompleksowego złożenia wszystkich elementów za dodatkową opłatą (karty zostają przewiązane sznureczkami/tasiemkami, koperty zostają oklejone naklejkami z logo/adresowymi).


DODATKOWE ZDOBIENIA

Opcje dodatkowo płatne, wycena w cenniku zaproszeń - zobacz cennik

Napisz, jeśli chcesz dodać jeszcze jakieś informacje.


CHRONIMY WASZĄ PRYWATNOŚĆ

SOAP BUBBLE zastrzega sobie prawo do publikowania wszystkich swoich projektów i ich realizacji. Dbając o prywatność, chronimy Wasze dane osobowe. Na prezentowanych w naszej galerii zdjęciach nigdy nie upubliczniamy podanych przez Was numerów telefonów, adresów mailowych oraz pocztowych. Jeśli chcecie, aby także inne dane personalne nie były upublicznione, prosimy o wypisanie.


DANE DO WYSYŁKI


DANE ROZLICZENIOWE

W przypadku, gdy dane do faktury różnią się od danych do wysyłki, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Przeczytałam/-em treść Regulaminu znajdującego się na stronie www.soapbubble.pl w zakładce REGULAMIN i w pełni akceptuję jego treść, warunki oraz ceny świadczonych usług.

Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Czernia prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SODA STUDIO projektowanie graficzne Aleksandra Czernia ul. Sienkiewicza 106/2, 50-348 Wrocław. Informuję, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Regulaminie. Dane osobowe podane przez Państwa, będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usług związanych z przygotowaniem papeterii okolicznościowej, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: kontakt@soapbubble.pl.