formularz zamówienia

DODATKI

Prosimy o bardzo dokładne wypełnienie formularza. Prosimy zwrócić uwagę na poprawność przesyłanego tekstu (przecinki, kropki, wielkie litery itp.). Przesłane treści nie są przez nas poprawiane. Brak błędów i literówek w tekście pozwoli nam uniknąć poprawek i przyspieszy realizację Waszego zamówienia.

Informujemy, że kompletny projekt dodatków ślubnych do akceptacji wysyłamy dopiero po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych do ukończenia projektu, na które czekamy maksymalnie do 3 tygodni przed datą ślubu. Przesłanie danych w późniejszym terminie może skutkować podniesieniem opłaty za realizację ekspresową lub, jeśli pozostały termin jest zbyt krótki, odmową realizacji.

Podaj link lub nazwę kolekcji, którą wybraliście.

Wypełnij tylko w przypadku, jeśli chcecie zmodyfikować gotowy projekt za dodatkową opłatą. Napisz, co chcielibyście zmienić.


Listę nazwisk gości prosimy przesłać na maila wg wzoru, który otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia.

Przy zamawianiu dodatków niestandardowych, które nie są wyszczególnione w formularzu, prosimy o wpisanie ich i krótki opis w okienku poniżej.

Papeteria wraz z dodatkowymi elementami (sznureczki, tasiemki, etykiety, etc.) standardowo zostają wysłane jako osobne elementy, do samodzielnego skompletowania. Istnieje możliwość zamówienia usługi kompleksowego złożenia wszystkich elementów za dodatkową opłatą (zawieszki/ bileciki zostają przewiązane sznureczkami/tasiemkami, etykiety zostają naklejone na pudełeczka, etc.). Koszt kompletowania wynosi 15% wartości dodatków, które podlegają kompletowaniu.


CHRONIMY WASZĄ PRYWATNOŚĆ

SOAP BUBBLE zastrzega sobie prawo do publikowania wszystkich swoich projektów i ich realizacji. Dbając o prywatność, chronimy Wasze dane osobowe. Na prezentowanych w naszej galerii zdjęciach nigdy nie upubliczniamy podanych przez Was numerów telefonów, adresów mailowych oraz pocztowych. Jeśli chcecie, aby także inne dane personalne nie były upublicznione, prosimy o wypisanie.


DANE DO WYSYŁKI


DANE ROZLICZENIOWE

W przypadku, gdy dane do faktury różnią się od danych do wysyłki, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Informujemy, że koszt pracy graficznej - wykonania / dostosowania projektu dodatków ślubnych na podstawie wzoru zaprojektowanego zaproszenia (zarówno dla projektu indywidualnego jak i wykonanego na podstawie gotowego wzoru zaproszenia zamieszczonego na stronie głównej www.soapbubble.pl) doliczany jest do każdego zamówienia na dodatki ślubne i wynosi 150 zł.


Przeczytałam/-em treść Regulaminu znajdującego się na stronie www.soapbubble.pl w zakładce REGULAMIN i w pełni akceptuję jego treść, warunki oraz ceny świadczonych usług.

Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Czernia prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SODA STUDIO projektowanie graficzne Aleksandra Czernia ul. Sienkiewicza 106/2, 50-348 Wrocław. Informuję, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Regulaminie. Dane osobowe podane przez Państwa, będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usług związanych z przygotowaniem papeterii okolicznościowej, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: kontakt@soapbubble.pl.