fbpx

Eleganckie zaproszenia ślubne

Zaproszenia, jakie znajdziecie w tej kategorii, charakteryzuje tradycyjne podejście do sposobu projektowania papeterii ślubnej oraz oszczędna, minimalistyczna forma. Klasyczne wzornictwo jest ponadczasowe i pasuje do każdej formy uroczystości ślubnej jak również do każdej pory roku. Gustowna estetyka zaproszeń w połączeniu z materiałami wysokiej jakości, jakie są wykorzystywane przy ich tworzeniu, powodują, że taka papeteria ślubna zachwyci wszystkich gości. Jednym słowem – czysta elegancja!

Zaproszenia na ślub pełne elegancji

W eleganckich zaproszeniach na pierwszy plan wychodzi liternictwo i kompozycja układu tekstu. Grafika jest oszczędna lub projektanci, celowo, rezygnują z niej w ogóle. Przy tego rodzaju zaproszeniach sprawdza się nie tylko stonowana kolorystyka – odcienie beżu, delikatne szarości, ale także głęboka czerń, która będzie idealnie współgrać z kontrastującą bielą. Ciekawym akcentem jest dodatek złotych lub srebrnych detali (metalicznych sznureczków lub połyskujących folii), które nadadzą odświętnego charakteru. Jedną z bardziej interesujących form, w jakiej można zaprezentować eleganckie zaproszenia ślubne, jest folder, wewnątrz którego znajduje się główna karta z treścią. Możliwe jest również dołączenie dodatkowych wkładek z informacjami dotyczącymi potwierdzenia przybycia lub noclegu. Ponadto, folder z zaproszeniem na ślub warto przyozdobić równie elegancką opaską lub etykietą z logo czy monogramem pary młodej.
Przy prostej, klasycznej formie, szlachetności zaproszeniom nadają dodatkowo wysokiej jakości materiały – najlepsze gatunkowo papiery o wysokiej gramaturze i eleganckie koperty.
Zaproszenia charakteryzujące się ponadczasowym wzornictwem są doskonałą zapowiedzią zarówno skromnych ślubów, jak i tych bardziej okazałych. Jeżeli więc chcecie, aby Wasze zaproszenie na ślub zachowało klasyczny umiar przy zachowaniu eleganckiego i unikalnego wyglądu, koniecznie zapoznajcie się z tą kategorią!