fbpx

Ekskluzywne zaproszenia ślubne

Kochacie szykowny styl i efektowne detale? A może po prostu marzy Wam się, aby chociaż ten jeden dzień był pełen luksusu? Jeżeli tak, to ta kategoria jest właśnie dla Was! Znajdziecie tu najwyższej jakości wzory zaproszeń, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających z Was i pozwolą olśnić gości.

Luksus w każdym detalu naszych zaproszeń

Luksusowe zaproszenie oznacza dla nas połączenie stylowego, gustownego wzornictwa i szlachetnych materiałów. To nie blichtr i przepych, a umiejętne skomponowanie szaty graficznej i dobór najwyższej jakości papierów oraz zdobień. Prezentujemy Wam ekskluzywne zaproszenia na ślub, pełne nieszablonowych detali, które zachowują umiar i dobry styl. O klasie papeterii ślubnej w dużej mierze decyduje papier, z którego jest wykonana. Pracujemy na doskonałych jakościowo papierach włoskich, niemieckich, amerykańskich i polskich producentów, z których macie możliwość wybrania od standardowej gramatury 350g przez 540g, 810g a nawet aż ponad 1000g! W ofercie mamy przepiękne papiery fakturowane, gładkie, satynowe, które dodatkowo uszlachetniamy foliami matowymi lub błyszczczącymi, a także nieszablonowe papiery przezroczyste i półprzezroczyste. Do dyspozycji mamy również koperty i papiery ręcznie czerpane z naturalnymi krawędziami, które są niezwykle unikatowym materiałem zadruku. Aby nadać zaproszeniom jeszcze więcej wykwintności, wykorzystujemy też szlachetne techniki zdobnicze, takie jak hot-stamping, tłoczenia czy barwione krawędzie. Dzięki temu możemy wykonać dla Was zaproszenia z przepięknymi ozdobnymi literami czy grafiką, połyskujące najróżniejszymi kolorami metalicznych folii – złota, srebrna, miedziana, rosegold.

Decydując się na jedną z zaprezentowanych kolekcji, z pewnością wzbudzicie w swoich gościach zachwyt i podziw, a sami staniecie się szczęśliwymi posiadaczami wyjątkowych zaproszeń ślubnych, które staną się ekskluzywną wizytówką Waszej uroczystości.