Wprowadź dane do zaproszeń

Prosimy o bardzo dokładne wypełnienie formularza. Prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność przesyłanego tekstu (znaki interpunkcyjne, wielkie litery itp.). Przesłane treści nie są przez nas poprawiane. Po zaprojektowaniu zaproszenia i naniesieniu tekstu, projekt jest przesyłany do Waszej akceptacji. Brak błędów w tekście pozwoli nam uniknąć poprawek i przyspieszy realizację zamówienia.

  Adres e-mail

  Imiona i nazwiska Pary Młodej

  Data ślubu

  Kościół / Urząd Stanu Cywilnego (dokładna nazwa, miejscowość)

  Miejsce uroczystości ślubnej (dokładna nazwa, miejscowość)

  Treść zaproszenia

  Treść karty RSVP (wypełnij, jeśli zamawiasz)

  Treść karty hotel (wypełnij, jeśli zamawiasz)

  Treść karty mapa dojazdu (wypełnij, jeśli zamawiasz – podaj link Google Maps)

  Treść karty dodatkowej (wypełnij, jeśli zamawiasz)

  Dodatkowa wersja tekstowa(wypełnij, jeśli zamawiasz dodatkową wersję tekstową danej karty)

  Projekt indywidualny – szczegóły(wypełnij, jeśli zamawiasz indywidualny projekt zaproszenia – opisz stylistykę, motyw przewodni, charakter uroczystości)

  Uwagi dodatkowe

  Chronimy Waszą prywatność

  Soap Bubble zastrzega sobie prawo do publikowania wszystkich swoich projektów i ich realizacji. Dbając o prywatność, chronimy Wasze dane osobowe. Na prezentowanych przez nas zdjęciach nigdy nie upubliczniamy podanych przez Was numerów telefonów, adresów mailowych i pocztowych oraz danych Waszych gości. Jeśli chcecie, aby także inne dane personalne nie były upublicznione, prosimy o wypisanie.

  Wybrane realizacje udostępniamy na naszym profilu Instagram. Jeśli macie ochotę zostać oznaczeni, zostawcie nam namiary na swoje konta.

  Jak oceniacie naszą stronę?

  Jesteśmy tu dla Was i dzięki Wam! Cały czas chcemy się rozwijać, realizując piękno z papieru. Będzie nam miło, jeśli podzielicie się opinią o naszej stronie i ofercie. Czy możemy coś poprawić?

  Skąd się o nas dowiedzieliście?

  Akceptacja regulaminu

  Przewiń do góry
  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.