fbpx

cennik zaproszeń


KATEGORIE KOLEKCJI

Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji przy wyborze zaproszeń pod każdą kolekcją znajdziecie oznaczenie kategorii. Kategorie kolekcji są podstawą do wyceny zaproszeń.

KOLEKCJA CLASSY
 • Kolekcja drukowana na papierach satynowych / fakturowanych najwyższej jakości o gramaturach 300-350g, które dodatkowo można uszlachetnić foliami (matową lub błyszczącą) dla podniesienia efektu wizualnego.
 • Koperty gładkie o gramaturach 110-120g. Dostępna kolorystyka papieru / kopert: biel, ecru.
KOLEKCJA STYLISH
 • Kolekcja drukowana na papierach satynowych / fakturowanych / metalizowanych / czerpanych najwyższej jakości o gramaturach 300g – 350g, które dodatkowo uszlachetniane są foliami (matową lub błyszczącą) dla podniesienia efektu wizualnego.
 • Koperty gładkie o gramaturach powyżej 120g.
 • Dostępna kolorystyka papieru / kopert: szeroka gama kolorystyczna.
KOLEKCJA PREMIUM
 • Kolekcja drukowana na papierach satynowych / fakturowanych / metalizowanych / czerpanych / z kolorowymi brzegami o gramaturach zaczynających się od 300g do ponad 1000g, które dodatkowo można uszlachetnić foliami (matową lub błyszczącą) dla podniesienia efektu wizualnego.
 • Koperty gładkie o gramaturach powyżej 120g oraz możliwość wykonania kopert ręcznie wg indywidualnego wzoru, które również mogą być uszlachetniane foliami.
 • Dostępna kolorystyka papieru / kopert: szeroka gama kolorystyczna.
 • Efekty specjalne: tłoczenia, letterpress, użycie folii metalizowanych (złota, srebrna, miedziana, rosegold, hologramiczna).

USŁUGI

KOMPLETOWANIE

Zaproszenia wraz z dodatkowymi elementami (wkładki i zdobienia) standardowo zostają wysłane jako osobne elementy, do samodzielnego skompletowania. Istnieje możliwość zamówienia usługi kompleksowego złożenia wszystkich elementów za dodatkową opłatą (personalizowane zaproszenia zostają skompletowane z odpowiednimi wkładkami, zaproszenia zostają przewiązane sznureczkami/tasiemkami, koperty zostają oklejone naklejkami z logo/adresowymi). CENA 3,5 zł /szt.


PERSONALIZACJA

Standardowo zaproszenia/koperty mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości. Wypisanie nazwisk gości na komputerze jest dodatkowo płatne. Koperty mogą być z pełnym adresem odbiorcy (do wysyłki pocztą) lub tylko z imionami i nazwiskami zapraszanych gości (do wręczania osobistego).

zaproszenia
do 50 szt. CENA 300 zł
51 – 100 szt. CENA 350 zł
101 – 150 szt. CENA 400 zł
151 – 200 szt. CENA 450 zł
od 200 szt. – wycena indywidualna

koperty
do 50 szt. CENA 350 zł
51 – 100 szt. CENA 400 zł
101 – 150 szt. CENA 450 zł
151 – 200 szt. CENA 500 zł
od 200 szt. – wycena indywidualna


DODATKOWE WERSJE

TEKSTOWE – wykonanie dodatkowej wersji tekstowej zaproszenia, które różni się informacjami (np. o przyjęciu, datą w rsvp, wersja zaproszenia dla rodziców, zawiadomienie) jest płatne. Za każdą wersję tekstową pobierana jest dodatkowa opłata. CENA 150 zł

JĘZYKOWE – wykonanie dodatkowej wersji językowej zaproszenia wraz z wkładkami jest płatne. Za każdą wersję językową pobierana jest dodatkowa opłata. CENA 150-250 zł (w zależności od ilości kart i rodzaju techniki druku).


PROJEKT MAPKI

Projekt mapki do GOTOWEGO PROJEKTU jest odpłatny. Należy podać link do gogle maps z trasą dojazdu oraz wypisać wszystkie ważne punkty, które powinny się znaleźć na mapce. W zależności od wzoru zaproszenia (ilości rysowanych elementów) CENA 300-450 zł


MODYFIKACJE GRAFICZNE

Zaproszenia oraz dodatki realizowane wg GOTOWEGO PROJEKTU na specjalne życzenie mogą zostać zmienione w zakresie: zmiana koloru, zmiana kroju liter, drobne zmiany w projekcie (wymiana/ usunięcie elementu graficznego/ tekstu, zmiana układu tekstu). Wykonanie projektu graficznego uwzględniającego modyfikacje (w zależności od ilości zmian) CENA 100-300 zł


EKSPRESOWA REALIZACJA

Istnieje możliwość przyspieszenia procesu zamówienia. Opcja jest możliwa wyłącznie dla GOTOWYCH PROJEKTÓW zamieszczonych w galerii na stronie głównej. Proces projektowy + realizacja zostaje skrócony standardowo do 10 dni roboczych (w sezonie termin ten może zostać wydłużony do 15 dni roboczych). Wartość zamówienia zwiększona jest w tym wypadku o 25% i opłata pobierana jest z góry za całe zamówienie, by przyspieszyć proces realizacji.


KOSZTY REALIZACJI

PROJEKTY GOTOWE

Projekty gotowe zaproszeń prezentowane na stronie głównej są wycenione w galerii poszczególnych kolekcji w tabelce pod zdjęciami.

RABATY
Dla zamówień powyżej ilości 70 szt. na realizację wszystkich standardowych zaproszeń wg GOTOWEGO PROJEKTU przyznawane są rabaty:
RABAT 5% – od 70 do 100 szt.
RABAT 10% – od 100 do 150 szt.
RABAT 15% – od 150 szt.

Rabaty nie obejmują usług graficznych, zaproszeń w druku jakości premium, projektów indywidualnych i nie sumują się z innymi promocjami.


PROJEKTY INDYWIDUALNE

Projekty indywidualne zaproszeń wyceniane są szacunkowo w oparciu o wzór zaproszenia, formaty kart, technikę zadruku. Szczegółowa wycena możliwa jest dopiero po realizacji projektu, który jest podstawą wyceny.


OPCJE DODATKOWYCH ZDOBIEŃ DO ZAPROSZEŃ

ZDOBIENIE WEWNĄTRZ KOPERTY + 3,5-4,5 zł /szt.
ZDOBIENIE NA KOPERCIE – NAKLEJKA ADRESOWA + 2,5-4,5 zł /szt.
ZDOBIENIE NA KOPERCIE – NAKLEJKA Z LOGO + 1,5-2,5 zł /szt.
KOPERTA KOLOROWA + 3,5-4,5 zł /szt.
KOPERTA ZEWNĘTRZNA (POZA KOPERTĄ Z ZESTAWU PODSTAWOWEGO) + 1,5-2 zł /szt.
OPASKA / BILECIK + 3,5-4,5 zł /szt.
USZLACHETNIANIE folią błyszczącą / matową + 1-2 zł /szt.

 • Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki kurierskiej.
 • Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 • Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 • Powyższy cennik obowiązuje do 30.06.2022 r.