formularz zamówienia

DODATKI

Prosimy o bardzo dokładne wypełnienie formularza. Prosimy zwrócić uwagę na poprawność przesyłanego tekstu (przecinki, kropki, wielkie litery itp.). Przesłane treści nie są przez nas poprawiane. Brak błędów i literówek w tekście pozwoli nam uniknąć poprawek i przyspieszy realizację Waszego zamówienia.

Informujemy, że kompletny projekt dodatków ślubnych do akceptacji wysyłamy dopiero po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych do ukończenia projektu, na które czekamy maksymalnie do 3 tygodni przed datą ślubu. Przesłanie danych w późniejszym terminie może skutkować podniesieniem opłaty za realizację ekspresową lub, jeśli pozostały termin jest zbyt krótki, odmową realizacji.

Podaj link lub nazwę kolekcji, którą wybraliście.

Wypełnij tylko w przypadku, jeśli chcecie zmodyfikować gotowy projekt za dodatkową opłatą. Napisz, co chcielibyście zmienić.


Listę nazwisk gości prosimy przesłać na maila wg wzoru, który otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia.

Przy zamawianiu dodatków niestandardowych, które nie są wyszczególnione w formularzu, prosimy o wpisanie ich i krótki opis w okienku poniżej.


CHRONIMY WASZĄ PRYWATNOŚĆ

SOAP BUBBLE zastrzega sobie prawo do publikowania wszystkich swoich projektów i ich realizacji. Dbając o prywatność, chronimy Wasze dane osobowe. Na prezentowanych w naszej galerii zdjęciach nigdy nie upubliczniamy podanych przez Was numerów telefonów, adresów mailowych oraz pocztowych. Jeśli chcecie, aby także inne dane personalne nie były upublicznione, prosimy o wypisanie.


DANE DO WYSYŁKI


DANE ROZLICZENIOWE

W przypadku, gdy dane do faktury różnią się od danych do wysyłki, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Informujemy, że koszt pracy graficznej - wykonania / dostosowania projektu dodatków ślubnych na podstawie wzoru zaprojektowanego zaproszenia (zarówno dla projektu indywidualnego jak i wykonanego na podstawie gotowego wzoru zaproszenia zamieszczonego na stronie głównej www.soapbubble.pl) doliczany jest do każdego zamówienia na dodatki ślubne i wynosi 150 zł.

Przeczytałam/-em treść Regulaminu znajdującego się na stronie www.soapbubble.pl w zakładce REGULAMIN i w pełni akceptuję jego treść, warunki oraz ceny świadczonych usług.